Drewniana podłoga nadaje tradycyjnym pomieszczeniom niepowtarzany klimat elegancji. Dla tych, którzy pragną zachować wymiar nowoczesności wnętrza, sieć VOX przygotowała jesienną propozycję  – panele w szarych odcieniach.

Panele podłogowe VOX Brylant cechuje wysoka odporność na ścieranie – bez obaw o zadrapania ze względu na klasę ścieralności AC5). W asortymencie tej kolekcji dostępne są Dąb Miodowy Deska i Dąb Naturalny Country – nadeszła więc pora na szare tonacje.

Panele podłogowe VOX Brylant Dąb Szary Deska to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy pragną wnętrz wyważonych – tradycyjnych z akcentem designerskim.

Dębowe deski o wyrazistej struktura drewna mogą okazać się dobrym rozwiązaniem nie tylko w mieszkaniach, obiektach przemysłowych, ale i w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo montaż paneli przebiega szybko i sprawnie dzięki specjalnemu systemowi łączenia typu 2-lock. Podłoga posiada także V-4 fugę. Producent zapewnia 20 lat gwarancji. Cena wynosi 54,90 zł/m2 brutto, zaś w opcji z montażem jest niższa i wynosi 48,20 zł/m2 brutto.

Dane szczegółowe:

 

Wymiary:

długość: 1292 mm,

szerokość: 194 mm,

grubość: 10 mm,

opakowanie: 1,503 m2 (6 desek).

Data dodania: 09.09.2013