Marka VOX przygotowała nową kolekcję mebli z wymiennymi metalowymi nakładkami na fronty, które można projektować indywidualnie. Kolekcja Young Users to odpowiedź na potrzebę indywidualizacji wnętrz, która jest szczególnie silna wśród nastolatków.

Meble Young Users marki VOX dają wyjątkowe możliwości aranżacji wnętrz dzięki wymiennym metalowym nakładkom na fronty. Dostępne są one w kilkunastu kolorach, z nadrukami służącymi do zabawy i nauki – gry w darta, warcaby, plan lekcji i inne. To wszystko możliwe jest dzięki tzw. Deco Magnesom, za których sprawą możliwości aranżacji własnego pokoju stają się prawie nieograniczone. Wystarczy wybrać motyw graficzny, zdjęcie bliskiej osoby, rysunek lub jeden z projektów z bazy marki VOX, aby uzyskać niepowtarzalny wzór frontu mebla.

Deco Magnesy można łatwo wymieniać bez uszkodzenia mebla, mocowane są one bowiem do jego metalowego frontu. Kolekcja składa się z elementów łączonych modułowo, więc zaprojektować możemy nie tylko sam wygląd mebli, ale także ich konfigurację.

Kolekcja Young Users powstała w procesie tzw. “współtworzenia z użytkownikami”. W multidyscyplinarnym zespole projektowym uczestniczyli: projektanci, brand managerowie, technologowie, psychologowie, specjaliści ds. komunikacji, sprzedawcy. W projektowaniu wykorzystano badania psychologiczne, etnograficzne oraz badania potrzeb dzieci, nastolatków i rodziców. W ten sposób powstał koncept aranżacji wnętrza, który podąża za wiekiem, modą, uwzględnia płeć i zainteresowania oraz zmieniający się styl życia. Ostateczny kształt kolekcji Young Users marki VOX nadała projektantka Marta Krupińska.

Data dodania: 20.07.2012