Wraz z początkiem maja rusza dystrybucja prezentu przygotowanego przez IKEA z okazji 50-lecia współpracy z Polską. Kupon rabatowy o wartości 20 złotych wraz z broszurą informacyjną trafi łącznie do 9 milionów gospodarstw domowych.

Akcja dystrybucyjna będzie trwała trzy tygodnie – kupony trafią do gospodarstw zlokalizowanych w odległości do dwóch godzin jazdy samochodem od sklepów IKEA.

Każdy posiadacz kuponu będzie mógł skorzystać z niego bez konieczności spełniania dodatkowych warunków – wystarczy, że zabierze go ze sobą do wybranego sklepu IKEA w Polsce. W przypadku zakupu produktów o wartości do 21 złotych kupujący będzie musiał ponieść wydatek w wysokości jednej złotówki ze względu na regulacje prawne.

Kupon jest ważny od 4 maja do 30 czerwca 2011 i może być przeznaczony na zakup jednego lub kilku z około 2500 artykułów IKEA dostępnych w cenie do 20 złotych lub wykorzystany jako rabat przy większych zakupach.

Kupon został wydrukowany w Mennicy Polskiej i posiada szereg zabezpieczeń, podobnych do stosowanych w polskich banknotach.

Ponadto w okresie obowiązywania kuponu będzie można liczyć na atrakcyjne promocje w sklepach i restauracjach IKEA.

Data dodania: 04.05.2011