Firma Komfort ogłasza konkurs na projekt dywanu z Twoich marzeń. Zaprezentuj swoją koncepcję, a jeśli okaże się najciekawsza, Komfort stworzy dla Ciebie dywan według Twojego pomysłu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać przygotowany przez siebie projekt dywanu (przy użyciu dowolnego programu graficznego lub zeskanowany odręczny rysunek) wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym na adres konkurs@komfort.pl.

Projekty muszą mieć format JPG, GIF lub PNG o rozmiarze 800×600 pikseli, wielkość pliku nie może przekraczać 2 MB.

Zanim przygotujesz projekt zapoznaj się dokładnie z instrukcją projektowania dywanów, dostępną na stronie www.komfort.pl.

Jeśli masz więcej niż jedną koncepcję – nie ma problemu! Każdy uczestnik konkursu może przesłać na konkurs aż trzy projekty.

Nagrodą główną jest dywan o wymiarach 140×200 cm, wykonany przez firmę Komfort w oparciu o zwycięski projekt.

O przyznaniu głównej nagrody zadecyduje Jury, wszystkie projekty będą również prezentowane w profilu firmy w serwisie Facebook i będą mogli na nie głosować inni użytkownicy serwisu. Autorzy dziesięciu najwyżej ocenieniach przez internautów projektów, dostaną nagrody pocieszenia – pierwszych pięciu otrzyma dywaniki, natomiast kolejna piątka zestawy kosmetyków do pielęgnacji podłóg, dywanów i wykładzin.

Dodatkowo, każde zgłoszenie zostanie nagrodzone gadżetem-niespodzianką, wśród których znajdą się m.in. wycieraczki, parasole, kubki, nożyki do cięcia wykładzin.

Zgłoszenia na konkurs należy wysłać do 20 października 2010.

Data dodania: 13.09.2010