BOEN poszerza kolekcję Stonewashed o jednolamelową podłogę o wyczuwalnej strukturze powierzchni. Dąb Alamo to olejowana deska trójwarstwowa o ciemnym odcieniu, bogata w usłojenia i zaprawione sęki.

Dąb Alamo pochodzi z kolekcji Stonewasched. Jest to deska trójwarstwowa, której górna cześć posiada grubość ok. 3,5 mm, wykonana jest z dębu i zabezpieczona olejem Natural Plus. Środkową warstwę stanowią lamele świerkowe o grubości 8,8 m, ostatnia, dolna część deski to natomiast 1,7 mm forniru świerkowego. Łączna grubość klepki wynosi 14 mm, a jej długość to 2200 mm.

Aranżacja przy użyciu podłogi BOEN Dąb Alamo

Dąb Alamo dostępny jest w dwóch wersjach: klasycznej – o szerokości 138 mm (optymalny stosunek szerokości do długości deski) oraz w wersji Castle z szerszymi lamelami (o szerokości 209 mm). Deska posiada z dwóch stron na całej długości mikrofazę o głębokości 1 mm. Zastosowane złącze to Boen-X-Press, powoduje, że montaż tej podłogi jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia narzędzi. Gwarancja na podłogi BOEN wynosi 20 lat.

Dąb Alamo dobrze prezentuje się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Według producenta najlepiej wygląda w obszernych, przestronnych pomieszczeniach.

Cena za 1 m2 podłogi Dąb Alamo z serii Stonewashed zaczyna się od około 268 zł brutto.

Data dodania: 21.03.2013