Przyszłoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach od 2 do 5 lutego 2016 roku. Hasłem przewodnim będzie: INSPIRACJE * WIEDZA * BIZNES.

Nowy termin – nowe perspektywy

Poprzednie dwie edycje odbywały się w marcu. Zmiana na wcześniejszy termin ma umożliwić wystawcom przedstawienie ofert w czasie poprzedzającym rozpoczęcie prac budowlanych oraz remontowych.

Zmiana terminu ma pozytywnie wpłynąć na rozwój targów. Podczas kolejnej odsłony z pewnością nie zabraknie nowości przygotowanych przez producentów na 2016 rok. Kontynuowany będzie również Klub Premier BUDMA. Jest to prezentacja produktów, które są wprowadzane na rynek krótko po odbyciu się targów lub podczas ich trwania.

Znane atrakcje w nowej odsłonie

BUDMA 2016 ma być również miejscem, które pozwoli na wymianę wspólnych doświadczeń czy umożliwi zdobycie fachowej wiedzy. Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach, wykładach, a także skorzystać z Strefy Testów, która ma zostać rozbudowana. Nie zabraknie również Strada di Architettura, jednak i ten projekt postanowiono odświeżyć.

Podczas BUDMY 2016 odbywać się będą również Targi Branży Kominkowej – KOMINKI. Pozwoli to na zapoznanie się z kolejnym segmentem produktów z szeroko pojętej branży budowlanej.

Szczegółowe informacje odnośnie przyszłorocznej edycji targów można śledzić na stronie organizatora targów.

Data dodania: 28.05.2015