Przez cały semestr młodzi projektanci z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi przygotowywali projekty na konkurs ASPiruj Kreuj GRAweruj – organizowany przez producenta kabin prysznicowych i brodzików – firmę Radaway.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu projektu grawerunku na szkle kabiny prysznicowej wraz z aranżacją wnętrza całej łazienki. Nad zadaniem studenci pracowali w ramach pracowni projektowania produktu pod okiem dr hab., prof. ASP Grzegorza Reńskiego oraz pracowni modelowania procesów użytkowych prowadzonej przez dr. Rafała Dobruchowskiego.

Do konkursu zgłoszono ponad 50 prac.

W konkursie zwyciężyła Maja Bujak, która przygotowała projekt „Ptaki” – przedstawiający spacerujące żurawie. Drugie miejsce przyznano Anecie Sadowskiej za „Liść”, projekt nawiązujący do aktualnych trendów w stylu eko. Trzecia na podium znalazła się Julia Kazimierska z pracą pt. „Lustro”, prezentującą geometryczny wzór.

 

Projekt Lustro – Julia Kazimierska – III miejsce, źródło: Radaway

 

Projekt Liść – Aneta Sadowska – II miejsce, źródło: Radaway

Dodatkowe wyróżnienia powędrowały do Karoliny Kołodziejczyk, Magdaleny Zalewskiej, Anny Baumel, Aleksandra Kępińskiego oraz Ilony Zin. Nagrodę publiczności w plebiscycie internetowym zdobył projekt Joanny Wilczyńskiej „Afryka” nawiązujący do dzikiej natury czarnego kontynentu.

Zwycięskie projekty można zobaczyć na stronie: www.radaway.pl

[PAK]

Data dodania: 18.04.2017