Pierwsza edycja konkursu „KACZKAN – bez rzemiosła nie ma designu” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Spośród blisko 170 zgłoszeń, jury musiało wybrać najlepsze aranżacje wnętrz z wykorzystaniem produktów firmy Kaczkan.

Pierwsze miejsce i główną nagrodę – smartfon Samsung Galaxy S8 – otrzymała pani Anna Legutko za nowoczesną aranżację dziecięcego pokoju. Drugie i trzecie miejsce przyznano panu Arkadiuszowi Rudziewiczowi za projekt wnętrza, utrzymanego w ciemnych barwach i pani Monice Busko-Kuś, która przygotowała nowoczesny salon w jasnej kolorystyce. Za drugie i trzecie miejsce wygrani dostaną nowoczesne smartwatche. Oprócz głównych nagród firma Kaczkan postanowiła przyznać dziesięć wyróżnień, w ramach których autorzy otrzymają gadżety-niespodzianki.

Zadanie konkursowe skierowane było do architektów oraz pasjonatów projektowania. Polegało na stworzeniu projektu nowoczesnego wnętrza z wykorzystaniem produktów firmy Kaczkan: kolekcji podłóg dębowych i/lub desek przeznaczonych do wykładania ścian i sufitów linii Wall of Wood. Do dyspozycji osób biorących udział w konkursie była biblioteka CAD dostępna na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

[NSH]

Data dodania: 15.01.2018