Przedstawiciel handlowy firmy Chene, specjalizującej się w indywidualnych wzorach podłóg drewnianych. Z wykształcenia jest mgr chemikiem ceramikiem. Z pozoru nie ma to wiele wspólnego z drewnem, jednak doświadczenie nabyte na studiach przydaje się w codziennej pracy. 

Związałem się z branżą podłogową ponieważ… branża budowlana, jak i aranżacja oryginalnych wnętrz jest pasjonująca. Podłogi w pałacach to dzieła sztuki, więc dlaczego tej sztuki nie sprzedać przysłowiowemu Kowalskiemu. Drewniana podłoga jako naturalny materiał powoduje, że dobrze się czujemy przebywając w pomieszczeniu w którym się ona znajduje. Jest ciepła i przyjemna dla bosej stopy.

W branży podłogowej najważniejsze jest… estetyka i trwałość. Wybór podłogi to nie tylko wysoki standard wykonania. Musi ona również stanowić całość kompozycji pomieszczenia. Dlatego też, wiele podłóg wykonaliśmy zgodnie z pomysłami architektów.

W swojej pracy najbardziej lubię… wyzwania, oryginalne realizacje, doświadczenia i opracowywanie nowych wzorów, jak i struktur na desce podłogowej. W tej branży wbrew pozorom nie ma „nudy”.

Największym wyzwaniem w mojej dotychczasowej karierze było… zrealizowanie podłogi pod bardzo oryginalną zachciankę architekta. Poza tym, każdy zdobyty klient czy to krajowy czy zagraniczny jest zawsze wyzwaniem. Takie wyzwania działają motywująco i pozwalają wykonać naprawdę dobrą pracę. To z kolei przekłada się na to, że obecnie mamy dużo klientów z polecenia innych zadowolonych klientów.

Owoc mojej pracy, z którego jestem szczególnie dumny to… dobre relacje z klientami i ich zadowolenie. Cóż może być dziś ważniejszego od usatysfakcjonowanego klienta, który może być dumny z powodu oryginalnej podłogi.

W branży podłogowej nie lubię… klientów, którzy nie rozumieją, że drewno to nie laminat. Drewno jest po prostu niepowtarzalne. Śmieszne jest to, gdy ktoś chce mieć podłogę idealną ze wzornikiem sklepowym. Wtedy proszę, aby ktoś znalazł identyczne dwa drzewa w lesie.

Siłę do pracy czerpię z… pasji i wyzwań jakie są stawiane w branży podłogowej. Zawsze można wymyślić coś nowego i sprawdzić co na to powie rynek.

Gdybym nie pracował w branży podłogowej byłbym… ciężko powiedzieć, dzisiaj podoba mi się ta branża, która jest ciekawa i niepowtarzalna jak słoje i sęki w desce.

Idealny produkt powinien… zadowalać klienta. Zadowolony klient to podstawa sukcesu. Podłoga to inwestycja na lata. Każdy klient zapewne zastanawia się jaką podłogę wybrać, aby była funkcjonalna, a zarazem stanowiła element dekoracyjny wkomponowanym w styl pomieszczenia. Trzeba wiedzieć, że kupując podłogę pod ogrzewanie podłogowe musi być wykonana na desce warstwowej zapewniającej jej odpowiednią stabilizację i odporność na odkształcenia. Zawsze jesteśmy otwarci, aby doradzić właściwe rozwiązania klientowi.

Produkt z branży podłogowej, którego brakuje w Polsce to… szukamy takiego produktu, a właściwie to wykonujemy go. Jesteśmy po to, aby dawać klientom indywidualne rozwiązania, których nie ma dostępnych na rynku.

Data dodania: 04.04.2016