W dniach 30-31 sierpnia br. w Zegrzu odbył się Konwent Montażystów, Producentów i Dostawców Stolarki. Patronat nad imprezą, która została już okrzyknięta jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku, objęła firma Selena SA.

W spotkaniu w Zegrzu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli branży stolarskiej. Wśród nich można było spotkać zarówno montażystów, producentów, jak i dystrybutorów. Patron wydarzenia, firma Selena SA, zaprezentowała swój najnowszy asortyment, m.in. Taśmy Okienne Tytan Professional przeznaczone do montażu warstwowego.

Program spotkania składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas tej pierwszej przedstawiciel Selena SA, Anna Jezierska, podzieliła się z publicznością opowieścią nt. historii swojej firmy oraz jej najnowszego asortymentu. Nie zabrakło także wykładów m.in. o montażu warstwowym, sposobach eliminacji błędów montażowych, montażu rolet, jak też praktycznej nauki kosztorysowania montażu.

Wykłady cieszyły się sporym powodzeniem wśród uczestników konwentu

Natomiast praktyczną wiedzę można było nabyć podczas pokazów montażu stolarki otworowej. Prezentacje prowadzono na wybudowanych w tym celu trzech ściankach montażowych.

Co ciekawe, w trakcie konwentu odbył się pierwszy w historii interaktywny przekaz video ze specjalnie przygotowanego namiotu do sali konferencyjnej, gdzie zebrani byli uczestnicy szkolenia.

Transmisja video

Transmitowano m.in.: montaż okien aluminiowych, drewnianych oraz okien PVC z użyciem Taśm Okiennych Tytan Professional, aplikację taśm samorozprężnych, montaż ciepłych parapetów, jak również pokaz “ciepłego montażu” w warstwie ocieplenia – poza licem muru.

Data dodania: 15.09.2013