Początek października 2019 roku to czas zmian dla Ceramiki Paradyż. Jacek Wawrzyniak objął stanowisko Dyrektora Generalnego ds. Handlu, a także dołączył do członków Zarządu firmy.


Nowe wyzwania czekają na Jacka Wawrzyniaka, który właśnie rozpoczyna pracę na nowym stanowisku oraz staje się częścią Zarządu Ceramiki Paradyż. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie procesami sprzedaży oraz polityką marketingową firmy.

Jest on absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego i Szkoły Głównej Handlowej. W latach 2005-2012 pełnił w Ceramice Paradyż głównie funkcję dyrektora Sprzedaży Eksport Wschód. Od 2013 do 2019 roku pracował w firmie Curver Poland, a także BRW SA.

Powrót do Ceramiki Paradyż to dla mnie ogromne wyzwanie i odpowiedzialność za rozwój sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Rynek płytki ceramicznej przez lata mojej nieobecności w branży bardzo się zmienił i wymaga od nas ogromnego wysiłku, aby móc walczyć o coraz lepszą pozycję na rynku – mówi Jacek Wawrzyniak.

[KK]

Data dodania: 21.10.2019