Po raz szósty firma ASM przeprowadziła ogólnopolskie badania rynku budowlanego, których zwieńczeniem jest tytuł BUDOWLANA MARKA ROKU 2009 i DYSTRYBUTOR ROKU 2009.

Główne laury – statuetkę Budowlanej Marki Roku 2009 – po raz kolejny zdobyła Grupa ATLAS Sp. z o.o. Ponadto marki Grupy ATLAS zostały uhonorowane w trzech kategoriach produktowych, marka ATLAS jest więc zdecydowanym triumfatorem Rankingu.

Tytuł przyznawany jest najlepszym firmom budowlanym na polskim rynku w oparciu o Ranking Marek Budowlanych. W ciągu sześciu edycji tytuł BUDOWLANEJ MARKI ROKU został wręczony 133 razy – otrzymało go 53 firm, 266 wyróżnień otrzymało 116 firm, w sumie na podium stanęły 124 marki.

Nagrody odzwierciedlają stopień konkurencyjności firm w danym roku określony na podstawie badań ankietowych przeprowadzonych wśród firm wykonawczych.

W trakcie uroczystości wręczone zostały również 54 firmom nagrody i wyróżnienia w 20 kategoriach produktowych marek budowlanych oraz w dwóch kategoriach dystrybutorów budowlanych.

Data dodania: 10.08.2010