Tegoroczne targi DOMOTEX były jeszcze bardziej nowoczesne i owocne niż kiedykolwiek. Trwająca od 12 do 15 stycznia impreza, przyciągnęła do Hanoweru ponad 45 tysięcy zwiedzających i 1600 wystawców z ponad 100 krajów.

Jest to jedno z największych wydarzeń w branży. Tegoroczna edycja została szczególnie entuzjastycznie przyjęta przez światową branżę okładzin podłogowych, pobijając zeszłoroczny rekord. W tym roku wynajęto bowiem aż 106 tys. m2 powierzchni wystawowej. DOMOTEX po raz kolejny udowodnił, że jest siłą napędową dla nowych biznesów, a także trendów i innowacji.

Tematem przewodnim DOMOTEKSU 2018 był UNIQUE YOUNIVERSE jako trend indywidualizacji. Tym samym podkreślono wizerunek show jako głównego źródła orientacji w zakresie umeblowania wnętrz oraz trendów lifestyle’owych. Aby wzmocnić jego orientację na wyposażenie wnętrz i trendy w stylu życia, zaprezentowane zostały inspiracje i innowacje z nią związane.

Kolejna edycja targów odbędzie się w Hanowerze od 11 do 14 stycznia 2019 roku.

Od 2019 r. DOMOTEX będzie odbywał się również w Ameryce Północnej. Debiut DOMOTEX USA odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca 2019 roku w Georgia World Congress Center w Atlancie w stanie Georgia.

Data dodania: 25.01.2018