Zgodnie z przewidywaniami amerykańskiej agencji Grand View Research rynek podłóg laminowanych i drewnianych w 2020 roku wart będzie około 92 mld dolarów. Wysoka dynamika wzrostu w sektorze mieszkaniowym i komercyjnym tylko zaostrza apetyty graczy na rodzimym rynku, którzy doskonale widza, że Polacy bacznie obserwują zagraniczne trendy i coraz chętniej przenoszą je do swoich mieszkań. Nadal często decydują się na laminaty. Ich wybory nie są już jednak tak oczywiste jak kilka lat temu. 

Łatwość montażu i konserwacji, wytrzymałość i odporność na plamy to główne cechy, które skłaniają nas do sięgania po panele laminowane. Postęp technologiczny sprawił, że dziś nie musimy już wybierać z kilku sztampowych dekorów. Panele wyróżniają się naturalnym wyglądem i fakturą, a szeroka gama kolorystyczna spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ciągle jednak szukamy tego czegoś, co sprawi, że nasza podłoga będzie naprawdę wyjątkowa.

Wzrost popularności wysokiej jakości paneli na wysoki połysk świadczy o tym, że tylko innowacyjne rozwiązania zwłaszcza w zakresie wyglądu paneli mogą przykuć uwagę świadomych konsumentówpodłoga

 [AW]

Data dodania: 19.02.2016