Decydując się na zmianę wystroju wnętrza, bardzo często nie wiemy od czego zacząć i co zrobić, żeby wszystko do siebie pasowało. Z dobrą radą przychodzą wówczas projektanci i eksperci w tej dziedzinie, gotowi odnaleźć pożądany klimat naszej aranżacji. Od niedawna taką pomocną dłoń wyciąga do nas poznańskie JEST MIEJSCE.

JEST MIEJCE to projekt powstały z inicjatywy SWISS KRONO, jednego z większych producentów wyrobów drewnopochodnych na świecie. Znajduje się tu przestrzeń do zapoznania się z ofertą firmy, szukania inspiracji, spotkań oraz co-workingu.

JEST MIEJSCE, mieszczące się przy ulicy Św. Marcin 31 w Poznaniu, stworzone zostało z myślą o  zarówno miłośnikach, jak i amatorach wnętrzarskich trendów.

Jest miejsce… dla każdego, kto szuka inspiracji do tworzenia swojego wnętrza” – hasło to, figurujące w social mediach, najlepiej podkreśla ideę stworzenia tego konceptu.

Dla zainteresowanych przygotowano dużą bazę próbek produktów SWISS KRONO. W JEST MIEJSCE organizowane są wydarzenia związane z kulturą i designem, a także liczne dyżury ekspertów. Do dyspozycji klientów utworzono również przestrzeń warsztatową do tworzenia tzw. material boardów. W ten sposób marka chce zainspirować do tworzenia unikalnych aranżacji wnętrz.

JEST MIEJSCE otwarte jest dla wszystkich, od wtorku do soboty w samym sercu Poznania.

Data dodania: 03.11.2020

/ Poznań