27 kwietnia br. miała miejsce uroczysta gala z okazji 30-lecia istnienia firmy Kaczkan. Jubileusz połączony został z otwarciem nowego biura i showroomu. Cały obiekt wykonany został tak, aby nawiązywać do obróbki drewna i produkcji podłóg, odzwierciedlając jednocześnie ogromną pasję tej rodzinnej firmy.

Świętowanie rozpoczęto od oficjalnej inauguracji nowoczesnego zaplecza biurowego i showroomu, w którym znalazła się cała kolekcja podłóg oferowanych przez markę, a także sale spotkań z kontrahentami i partnerami biznesowymi. O projekt budynku zadbał architekt Rafał Mysiak, wnętrze natomiast zaprojektowała Monika Hain. Całość tworzy nowoczesną kompozycję.

Na 330 m2 obiektu znalazły się gabinety członków zarządu firmy, działy księgowości, zaopatrzenia, sprzedaży i marketingu, sale konferencyjne i szkoleniowe, przestrzeń do nauki zawodu przyszłych pracowników Kaczkan oraz – przede wszystkim – część pokazowa.

W wydarzeniu udział wzięli właściciele sieci salonów podłóg i parkietów, dostawcy, klienci, lokalni politycy, pracownicy firmy, a także wielu innych znamienitych gości. Dalsza część uroczystości odbyła się w hotelu Marina Club w Sile k. Olsztyna. W tym ważnym dniu, Józef Waldemar Kaczkan, nie szczędził słów uznania dla kadry zarządzającej oraz pracowników, wręczając najbardziej zasłużonym osobom okolicznościowe statuetki i nagrody. Na ręce prezesa w tym szczególnym dniu złożone zostały listy gratulacyjne i upominki.

Data dodania: 11.06.2018