Trendy wnętrzarskie nie lubią zastoju i wymuszą na producentach tworzenie nowych kolekcji. Nie inaczej jest w przypadku Ceramiki Paradyż, która w swoich nowych produktach nawiązuje do natury i czerpiącego z niej inspiracje człowieka.

Bazowe płytki w nowych kolekcjach mają format 29,8 x 89,8 cm. Uzupełniają je dekory i listwy ozdobne – umożliwia to stworzenie oryginalnego wnętrza, opartego na własnych pomysłach. W nowych kolekcjach nie brakuje dobrze znanych motywów – roślin, kamieni, metali szlachetnych.

Nazwy nowych kolekcji nawiązują do natury: Wonder Sky, Green Philosophy, Warm Wind, Arctic Storm, Comfort Place.

Wonder Sky to efekt kwiatowej tapety połączony z motywem niebieskiego kamienia, który jest bogaty w żyły i ma błyszczącą powierzchnię. W tej kolekcji dodatek stanowią cegiełki w formacie 6,5 x 29,8 cm.

Ceramika Paradyż - Wonder Sky

Mnogość odcieni zieleni znajdziemy natomiast w kolekcji Green Philosophy. Są tu oliwkowe płytki i elementy kojarzące się z kaflami z pieca, a uzupełnieniem kolekcji jest mozaikowa dekoracja.

Ceramika Paradyż - Green Philosophy

Warm Wind to kolekcja z nową formą heksagonów, połączona z płytką podłogową z dekorem naśladującym szlachetny marmur. Wyróżnia ją także tapetowy motyw liści z subtelnymi złotymi zdobieniami.

Ceramika Paradyż - Warm Wind

Artic Storm to najbardziej kontrastowa z  nowych propozycji Ceramiki Paradyż, łącząca ze sobą mocne, ciemne kolory i srebro. Wyróżnia ją duże zróżnicowanie wzorów i struktur. Elementem dodatkowym jest cegiełka w formacje 6,5 x 29,8 cm.

Ceramika Paradyz - Arctic Storm

Jedną z najciekawszych, a jednocześnie najbardziej surowych kolekcji jest Comfort Place, która przyciąga uwagę wyrazistą płytką o dekorze przetartego betonu z ciekawą, metalizowaną fakturą.

Ceramika Paradyż - Comfort Place

Data dodania: 21.01.2023