Ceramika Paradyż zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu na najciekawszy projekt pojedynczej płytki w części dla amatorów lub całej kolekcji – dla profesjonalistów. Zgłoszenia można przesyłać do 15 stycznia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: wycieczka do Barcelony, iPad, tablet graficzny i kamera cyfrowa.

Konkurs podzielono na dwie części. Kategoria OPEN skierowana jest do amatorów, osób fizycznych, interesujących się projektowaniem i designem. W tym przedziale należy zaprojektować pojedynczą płytkę ceramiczną, regulamin konkursu nie ogranicza jej wielkości, rodzaju czy wzoru.

Kategoria PROFESSIONAL natomiast przeznaczona jest dla architektów i projektantów z biur projektowych. Profesjonalni uczestnicy mają za zadanie zaprojektować kolekcję płytek składającą się z :

  1.  Projektu płytki lub płytek ceramicznych ściennych w formacie 200 x 600 mm; dowolna ilość rodzajów płytek (kolorów, grafik); możliwe zastosowanie struktury ok. 10 mm głębokości
  2. Projektu płytki lub płytek podłogowych w formacie 600 x 600 mm; dowolna ilość rodzajów płytek.
  3.  Propozycji dekoracji:
  • Listwa 050 x 600 mm lub 100 x 600 mm; dowolna ilość, charakter, grafika czy układ.
  • Dekoracja na całej płytce 200 x 600 mm lub układ polegający na multiplikacji tej dekoracji.
  • Mozaika 300 x 300, format pojedynczego modułu. Projekt charakteryzujący się nowym podejściem do kształtu, koloru, układu, faktury oraz kompozycji.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@pieknaplytka.pl, aplikacja powinna zawierać imię i nazwisko uczestnika, adres korespondencyjny oraz numer telefonu kontaktowego (kategoria OPEN) lub nazwę biura architektonicznego zatrudniającego uczestnika (kategoria PROFESSIONAL).

Do nadesłanych prac należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, akceptację regulaminu oraz oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich na organizatora konkursu i wyrażeniu zgody na publikacje i modyfikację pracy.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie domowej organizatora.

Data dodania: 15.12.2011