Biel zmiksowana z szarością, beżem i czernią oraz wzór przypominający delikatne pociągnięcia pędzla – to cechy charakterystyczne dla płytek Artistic Way marki Opoczno.

Nowa kolekcja jest dostępna w formacie 25×75 cm, ze względu na coraz częstsze stosowanie tego rozmiaru w nowoczesnym wystroju łazienek. Podłużne płytki zostały wcześniej zastosowane m.in. w kolekcji Delicate Lines, Simple Stone czy Spin Opoczno.

Płytki z linii Artistic Way są minimalistyczne i wyglądem przypominają naturalny kamień. Kolekcja składa się z sześciu elementów, które sprawdzą się aranżacjach skandynawskich, glamour czy loftowych.

Podstawą Artistic Way są gładkie i strukturalne płytki. Aby uatrakcyjnić główny wzór, producent oferuje trzy błyszczące elementy. Pierwszy z nich (Artistic Way white) to biała płytka ścienna wzbogacona o szare detale. Z kolei Artistic Way white structure składa się z płytek o strukturalnej powierzchni ze wzorem poziomych pasów. Ostatnią propozycją jest dekor, który po ułożeniu na ścianie tworzy wzór przypominający abstrakcyjny obraz składający się z poziomych linii (Artistic Way inserto Line).

W ofercie znajdują się również listwy dekoracyjne (3×75 cm) dostępne w kolorze kobaltu i czerni oraz matowa płytka podłogowa (42×42 cm).

 [RAK]

Data dodania: 25.04.2016