Zainspirowana różnymi odmianami stylu country, prostotą i naturą – najnowsza kolekcja drewnianych podłóg firmy Kaczkan to osiem neutralnych wzorów – od bieli, przez szarości aż do brązów.

Beauty of Country to osiem rodzajów desek, które wyróżniają się bogatym usłojeniem oraz zróżnicowaną kolorystyką z widocznymi przebarwieniami. W tej kolekcji dopuszczone zostały zdrowe sęki, mniejsze czarne, zepsute sęki oraz spękania nadające podłodze charakteru. Podłogi zostały wykończone naturalnymi olejami, dzięki czemu nie tylko uzyskują unikatowy odcień, ale też – jak zapewnia producent – zyskały dobre właściwości użytkowe: odporność na wilgoć i uszkodzenia.

Źródło: Kaczkan Beauty of Country

Modele California Dream House oraz White Truffle charakteryzuje jasna, delikatna kolorystyka, dlatego polecane są do wnętrz urządzonych w stylu country chic, który łączy ciepły klimat wiejskich chat ze stylistyką amerykańskich rezydencji. Shabby Chic – deski wzbogacone o białe pory – dobrze będą prezentować się z postarzanymi meblami oraz florystycznymi motywami. Podłoga Pure Forest, która swoim wyglądem przypomina surowy dąb to propozycja dla wnętrz w stylu country i rustykalnym. Do tego samego stylu pasować też będą podłogi Wild Country – pokryte olejem transparentnym albo Arizona Wave – w brązowej tonacji. W aranżacjach w stylu modern rustic sprawdzą się z kolei Grey Shadow i Grey Moon – pokryte olejami szarymi.

 [NSH]

Data dodania: 21.12.2017