Znany na całym świecie konkurs One Day Design Challenge by Roca, adresowany do studentów, młodych architektów i projektantów zawita po raz pierwszy do naszego kraju. W ciągu jednego dnia uczestnicy będą musieli zaprojektować innowacje produktowe z obszaru przestrzeni łazienkowej.

Pierwsza edycja odbędzie się 17 lutego 2018 roku w czasie targów 4DESIGNDAYS w Katowicach. W czasie krótszym niż 7 godzin uczestnicy spróbują zaprojektować oryginalne i innowacyjne rozwiązania łazienkowe. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: 1000 €, 700 € i 400 €. Dodatkowo jury może przyznać nagrodę specjalną Fundacji We Are Water w wysokości 400 € za projekt szczególnie wyróżniający się w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie obywatele Polski do 30 roku życia. Rejestracja odbywa się poprzez stronę: www.onedaydesignchallenge.net.

One Day Design Challenge narodził się w Hiszpanii, jednak w 2015 roku rozszerzył swój zasięg na Dubaj i Hongkong. Aby umożliwić młodym ludziom zdobywanie doświadczenia w branży, rok temu konkurs odbył się również w Anglii, Portugalii, Rosji i Omanie. Tegoroczna edycja rozrosła się do 12 państw i odbędzie się również między innymi w Polsce.

[NSH]

Data dodania: 09.01.2018