W najnowszej ofercie firmy Lares, bezpośredniego importera i dystrybutora podłóg drewnianych renomowanych europejskich producentów, znalazła się rustykalna kolekcja desek trójwarstwowych Casapark Collection, szwajcarskiej marki Bauwerk Parkett.

Kolekcja Casapark to podłogi dębowe w pięknych odcieniach i różnych selekcjach. W zależności od produktu powierzchnia jest szlifowana lub szczotkowana, lakierowana – matowo albo wykończona naturalnym olejem – zgodna z najnowszymi trendami. Wszystkie warianty desek dostępne są w trzech różnych szerokościach – 139, 181 i 221 mm, o grubości 14 mm z 3,5 mm warstwą wierzchnią oraz o długości 2200 mm.

Podłogę można niezwykle łatwo i szybko zamontować, dzięki połączeniu pióro-wpust. Deski Casapark przyklejone do podłoża gwarantują dobre wyciszenie i tłumienie odgłosu kroków. Firma Bauwerk słynie na rynku europejskim z wysokiej jakości podłóg, które dzięki odpowiedniej warstwowej konstrukcji oraz niewielkiej grubości deski stanowią doskonałe rozwiązanie na systemy ogrzewania podłogowego. Każdego roku montowanych jest ponad dwa miliony metrów kwadratowych parkietów Bauwerk na systemach ogrzewania podłogowego. Kolekcja Casapark również świetnie sprawdza się w przypadku tego typu rozwiązań.

Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie trzech różnych szerokości w jednej realizacji, możliwe dzięki zastosowaniu uniwersalnego złącza, co gwarantuje designerski, niestandardowy efekt i nadaje indywidualny charakter wnętrza.

Trójwarstwowe deski Casapark dzięki bogatej gamie barw dębu rustykalnego i eleganckiego, ciemniejszego wędzonego dębu oferują szerokie możliwości aranżacyjne.

Data dodania: 28.04.2014