Ceramika Paradyż otrzymała Złote Godło QI dla gresu technicznego DUROTEQ.  Wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej gali w Warszawie na przełomie września i października.

Najwyższa Jakość Quality International 2017 jest największym, projakościowym plebiscytem w Polsce. Jego celem jest popularyzowanie firm i instytucji, które wyróżniają się na polskim rynku pod względem skutecznie wdrożonych systemów zarządzania jakością i najwyższych standardów produkcji.

Wśród patronów plebiscytu znajdują się m.in. Polski Komitet Normalizacyjny, Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie czy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Członkowie wymienionych instytucji zasiadają w składzie kapituły konkursowej i decydują o przyznawaniu certyfikatów dla produktów najwyższej jakości.

źródło: Ceramika Paradyż

 

źródło: Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż otrzyma Złote Godło QI w kategorii QI Product za kolekcję gresu nieszkliwionego DUROTEQ.

Wyróżniona kolekcja składa się z płytek podłogowych w ośmiu wersjach kolorystycznych oraz trzech typów powierzchni (strukturalna, matowa i polerowana). Uzupełnieniem są listwy dekoracyjne oraz mozaiki. Płytki dostępne są w wymiarach 29,8 x 59,8 cm oraz 59,8×59,8 cm.

 Więcej informacji na temat kolekcji DUROTEQ można znaleźć na stronie producenta.

 [RAK]

Data dodania: 06.06.2017