Marzysz o niepowtarzalnej atmosferze, jaką tworzy we wnętrzu kominek, ale nie możesz sobie pozwolić na jego tradycyjną wersję? Z pomocą może przyjść nowy kominek elektryczny Bach marki Optiflame.

Miłośnicy kominków niezwykle cenią sobie przyjemny blask ognia, który roztacza się po pomieszczeniu. Elektryczny kominek Bach, dzięki realistycznemu efektowi płonących polan, który działa niezależnie od funkcji grzewczej, ma szansę dostarczyć takich samych wrażeń osobom, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na instalację tradycyjnego kominka.

Bach został także wyposażony w termowentylator o mocy 2 kW, który ma za zadanie rozprowadzić po wnętrzu subtelne ciepło.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość zmniejszania lub zwiększania temperatury za pomocą termostatu oraz dwupozycyjnego przełącznika mocy. Firma Optiflame pomyślała także o leniuchach: pracę kominka można regulować za pomocą pilota.

Kominek Bach jest przeznaczony do montażu ściennego, a jego obudowa o wymiarach 628x720x190 mm przypomina elegancką oprawę obrazu w odcieniu antracytu. Kominek można także zabudować we wnęce ściennej.

Kominek kosztuje 830 złotych brutto.

Data dodania: 15.02.2011