Deski z serii Luna powstały z myślą o modnych rozwiązaniach m.in. w stylu skandynawskim. Biel ma być nie tylko piękna, ale też funkcjonalna.

Taras często staje się przedłużeniem salonu. W związku z tym coraz bardziej pożądane jest harmonijne przejście między tymi dwoma pomieszczeniami. Białe deski kompozytowe LUNA są przeznaczone do aranżacji w stylu norweskim, sentymentalnym czy nowoczesnym. Jednolita powierzchnia pozwala na optyczne powiększenie tarasu. Biel zarazem doskonale odbija światło, jak i rozświetla otaczający teren.

Jak zapewnia producent, deski są bardzo trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz biodegradacyjnych. Nie są wrażliwe na wilgoć, ingerencję owadów, korozję czy gnicie. Nie wymagają regularnej impregnacji i konserwacji. Deski są wykonane z włókien drzewnych i bambusowych, które połączone zostały polietylenem oraz uszlachetniającymi dodatkami chemicznymi. Aby zadbać o ich odpowiedni wygląd wystarczy systematycznie sprzątać zabrudzenia.

Matowe wykończenie nadaje im ekskluzywny charakter, natomiast gęsto ułożone ryflowania mogą tworzyć różne efekty wizualne. Deski montuje się za pomocą klipsów montażowych, które są niewidoczne podczas użytkowania. Kolekcja Luna jest uzupełnieniem linii Trendy.

[RAK]

Data dodania: 24.08.2015