Na wystawie Real Industry Future Classics podczas tegorocznego Salone Internationale del Mobile polska marka Comforty zaprezentuje nową kolekcję mebli i lamp, która powstała pod dyrekcją artystyczną Tomka Rygalika.

Koncepcja kolekcji wyrosła z idei uniwersalnego i ponadczasowego designu. Kolekcja składa się z sof, foteli, stołu, lamp oraz stolików o regulowanej wysokości. Jej wyróżnikiem jest niestandardowe zastosowanie różnych materiałów np. betonu czy tworzywa Corian.

Stół SOLID.NYSeria NOBEL

Najnowsza kolekcja Comforty ma sygnalizować nowe kierunki rozwoju marki. Meble te znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach domowych, jak i w przestrzeniach publicznych. Kolekcja adresowana jest do bardzo szerokiej grupy odbiorców, którzy cenią ponadczasowość wzornictwa, trwałość, dbałość o detale i wszechstronność zastosowań.

Seria NAPOLampy MAKO&RING

Tomek Rygalik, który jest odpowiedzialny za tą kolekcję, pod koniec ubiegłego roku został dyrektorem artystycznym Comforty.

Seria NAPOSofa LENA
Seria stolików XYLOSeria BADU

Wystawa nowej kolekcji – Real Industry Future Classics, w kwietniu zagości w prestiżowej przestrzeni Superstudio Più – Temporary Museum For New Design. Kolekcja będzie prezentowana wśród największych światowych marek, w aranżacji autorstwa Doroty Koziary i Studio Rygalik.

Data dodania: 08.04.2011