Ceramika Paradyż przedstawia nową kolekcję płytek ceramicznych Diamante – inspirowana tradycyjnymi, ozdobnymi kafelkami w stylu patchworkowym.

Płytki Diamante w formacie 40 x 40 cm łączą w patchworkowych wzorach wyraziste grafiki ze stonowaną kolorystyką. Każda składa się z czterech geometrycznych kwadratów, utrzymanych w stonowanych barwach – szarości, beżu i ochry. Kafelki z różnymi grafikami można połączyć ze sobą w dowolny sposób.

 

Diamante – patchworkowy akcent od Ceramiki Paradyż

Kolekcja Diamante – Ceramika Paradyż

Kolekcja Diamante współgrała z innymi materiałami, takimi jak surowy cement czy szlachetne drewno. Kolorystykę płytek można podkreślić złotymi akcentami, np. ozdobną armaturą, połyskującym wykończeniem mebli oraz dodatkami utrzymanymi w kolorze butelkowej zieleni lub innej intensywnej barwy. Aby stworzyć bardziej wyciszającą przestrzeń, do wnętrza można wprowadzić uniwersalną biel, a kafelki wykorzystać jako dekorację jedynie na fragmencie ściany.

 

Diamante – patchworkowy akcent od Ceramiki Paradyż

Kolekcja Diamante – Ceramika Paradyż

Płytki znajdą zastosowanie na ścianach i podłogach łazienek i kuchni, ale także sprawdzi się jako element dekoracyjny w holu lub salonie.

Płytka ścienno-podłogowa Diamante

Format: 40 x 40 cm

Kolor: wielokolorowe, 3 wzory

Cena: 67,65 zł / m²

[PAK]

Data dodania: 14.04.2020