Szare kolory od kilku lat są chętnie wykorzystywane do aranżacji wnętrz. Według projektantów i dekoratorów jest to łagodna i relaksacyjna barwa, która tworzy charakter pomieszczenia. W takiej samej kolorystyce została wykonana nowa podłoga Grey Eagle firmy Kaczkan.

Dębowa podłoga to propozycja z linii proParkiet, która łączy trwałość i naturalność parkietu tradycyjnego z łatwością i szybkością montażu paneli. Parkiet składa się z dwóch warstw drewna połączonych ze sobą klejem. Warstwa wierzchnia podłogi wynosi od 4 do 6 mm grubości.

Deski Grey Eagle wyróżniają się lekkim odcieniem szarości w srebrzystej tonacji. Kolorystyka nawiązuje do wybarwienia orła szarego. Wyraźne bielone słoje na powierzchni desek nadają podłodze dynamiki oraz wprowadzają rustykalny charakter. Jak zapewnia producent, podłoga będzie doskonale współgrać z nasyconymi, intensywnymi kolorami. Kolekcję Grey Eagle można również wykorzystać w pastelowych aranżacjach. Dzięki temu wnętrze będzie spokojne, eleganckie i harmonijne.

[RAK]

Data dodania: 04.09.2016