Dobiegł końca organizowany przez firmę ROCA Polska konkurs na stworzenie unikatowej grafiki na przycisk spłukujący Roca Pro. Czas na Dizajn! spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów wzornictwa,  spośród 474 zgłoszonych prac wytypowano 6 najlepszych projektów.

Konkurs organizowany przez firmę ROCA Polska był skierowany do fanów designu oraz osób zainteresowanych projektowaniem – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Aby wziąć w nim udział należało posiadać konto na portalu społecznościowym Facebook i polubić profil strony Projekt Dizajn.

Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu unikatowej grafiki na przycisk spłukujący Roca Pro za pomocą aplikacji do projektowania dostępnej na stronie organizatora. Celem inicjatywy było zachęcenie konsumentów do rozwijania wrażliwości na tematy związane z designem oraz promowanie innowacyjnego podejścia do wzornictwa.

Jury spośród 474 prac wytypowało 1 najlepszy projekt –  miejsce pierwsze zajęła Alicja Dziurosz. Przyznano również nagrody publiczności, które trafiły do Patryka Czekalskiego, Huberta Dziedzica, Katarzyny Pracz, Mateusza Tyszkowskiego i Marty Skrzypczyńskiej-Starkowskiej.

Data dodania: 14.02.2013