Wiosna z każdym dniem jest coraz bliżej, jednak zanim na dworze zapanują przyjemne, wysokie temperatury, minie jeszcze trochę czasu. Oczekiwanie na długie pogodne dni może nam umilić nowa seria płytek marki Opoczno. Inspiracją dla kolekcji były m.in. słoneczne plaże.

Kolorystyka kolekcji ma nadać pomieszczeniom ciepłego i przytulnego charakteru. Wyróżniające się wzory przyozdabiające powierzchnie płytek mają przypominać naturalne pęknięcia ziemi. Z kolei beżowe odcienie pozwalają na doskonałą kompozycję z ceramiką łazienkową oraz uniwersalnymi białymi meblami.

Kolekcja Playa Opoczno składa się z czterech płytek bazowych w formatach 44,6 x 89,5 cm i 44,6 x 44,6 cm. Oprócz tego dostępne są dwie mozaiki (Playa cream mosaic Glass i Playa cream mosaic) oraz dekoracje ścienne w geometrycznych wzorach (Playa cream border i Playa cream korner). Ciekawym elementem uzupełniającym kolekcję są szklane listwy w barwie bursztynu lub brązu.

Antypoślizgowość oraz mrozoodporność płytek sprawiają, że doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach wewnątrz domu (kuchnia, łazienka, pokój), jak i na zewnątrz (balkon, taras). Najnowsza kolekcja została pokryta powłoką Smart Silver, która skutecznie chroni płytki przed bakteriami, pleśnią i grzybami.

 [RAK]

Data dodania: 24.03.2016