Idealny dom i wnętrze do obejrzenia w Warszawie. Od podłogi aż po lodówkę, najnowsze trendy wnętrzarskie będzie można obejrzeć podczas targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2010.

Tegoroczna edycja potrwa od 3. do 5. września. W tym roku organizatorzy wypełnili program targowy po brzegi. W ciągu dwóch dni na terenie hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie będzie można nie tylko zwiedzić stoiska ponad dwudziestu wystawców, ale także wziąć udział w seminarium dla architektów i projektantów wnętrz oraz wylicytować kuchnię. Gościem honorowym seminarium będzie francuski designer Christian Ghion. Jego prace można obejrzeć między innymi w Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku czy Muzeum Sztuki Dekoracyjnej i Centrum Georgesa Pompidou w Paryżu. Wstęp na wykłady jest bezpłatny.

Goście potrzebujący porady będą mogli jej zasięgnąć na stoisku wydawnictwa MURATOR. Wydawnictwo zaprasza do współpracy wszystkich młodych architektów i projektantów, chcących podzielić się swoją wiedzą na targach.

Nowością będzie także nowo otwarty Pawilon Włoski, w którym będzie można spotkać wystawców z gorącego południa. Ich udział organizatorzy zawdzięczają zeszłorocznej prelekcji Paoli Govoni z pisma „World Furniture”, na temat włoskiego designu. Dzięki niej Polacy będą mieli okazję poznać włoską kulturę nie tylko od kuchni.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w Targach IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2010 mogą pobrać ze strony targowej www.perfecthome.pl zaproszenie uprawniające do bezpłatnego wstępu na wszystkie wydarzenia.

Data dodania: 20.07.2010