Wybór nie był łatwy – Wasze galerie szybko zapełniły się zdjęciami ciekawych wnętrz i elementów wyposażenia. Spośród wszystkich galerii biorących udział w konkursie wybraliśmy trzy, które urzekły nas szczególnie – dowiedz się kto zwyciężył!

Nagrodę główną – ciekawe designerskie gadżety ufundowane przez firmę CzerwonaMaszyna.pl otrzymuje Barbelle za galerię Moje wnętrze! 🙂

Barbelle nie poprzestała na jednej galerii – urzekające zdjęcia innych wnętrz tej autorki możecie obejrzeć w Jej galeriach.

Przyznaliśmy także dwie nagrody pocieszenia – niespodzianki. Trafią one do użytkowników ja-nowa za galerię Optymistyczna kuchnia oraz ptysix za tę “anonimową” galerię :).

Wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza zwycięzcom, serdecznie gratulujemy pomysłów na urządzanie wnętrz 🙂

Uczestników, którym tym razem nie udało się zdobyć nagrody, a także tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursie “Podziel się wnętrzem” serdecznie zapraszamy do dodawania galerii 🙂 Obecnie trwa edycja październikowa, w której sponsorem nagrody głównej jest firma Scandi Decor! Cały konkurs zakończy się dopiero 31 grudnia – okazji do zdobycia designerskich nagród będzie zatem jeszcze wiele 🙂

Dowiedz się jak wziąć udział w konkursie

Data dodania: 06.10.2011