KOPP – producent podłóg i schodów – uzupełnia ofertę o wybór drzwi. Firma chce być dostawcą kompletnych rozwiązań, które będą wyglądały spójnie w całym wnętrzu.

Drzwi wewnętrzne w ofercie KOPP

Każdy model składa się ze skrzydła o konstrukcji zapewniającej podwyższoną dźwiękoszczelność, dopasowanej ościeżnicy z zakresem regulacji 2 cm oraz listew paskowych maskujących niedoskonałości ściany. Drzwi dostępne są w dwóch wersjach – lakierowanej (kolory RAL/NCS) lub fornirowanej – zabezpieczonej lakierem lub twardym woskiem olejnym.

W standardzie oferowane jest także skrzydło bezfelcowe – zlicowane z opaską. Zawiasy dostępne są w wersji widocznej lub ukrytej, zamek może być magnetyczny, łazienkowy lub w formie wkładki, dowolnie można także dobrać do drzwi klamkę. Dostępne są także różnego rodzaju przeszklenia – szyby satynowe: białe w standardzie, grafitowe, brązowe i refleksyjne oraz absorpcyjne grafitowe i brązowe, a także szyby typu lustro weneckie.

 

Drzwi zewnętrzne w ofercie KOPP

Drzwi zewnętrzne dostępne są w dwóch podstawowych wariantach – drzwi ramowych z litego, klejonego dębowego drewna oraz płytowych z wstawkami ze stali nierdzewnej, drewna dębowego lub z szybami refleksyjnymi.

W konstrukcji drzwi użyto klejonki wielolamelowej, a drzwi pokryto wodoodporną sklejką dębową o grubości 4 mm. Zastosowano także uszczelki po całym obwodzie skrzydła oraz w ościeżnicy, doszczelniający próg opadowy w skrzydle oraz próg aluminiowy z wkładką termoizolacyjną. W trosce o bezpieczeństwo użyto m.in. zamka listwowego zabezpieczającego drzwi w trzech punktach oraz bolce antywyważeniowe. W modelach z przeszkleniami w standardzie oferowany jest dwukomorowy pakiet szybowy.

Wszystkie modele drzwi zewnętrznych dostępne także są w wersji energooszczędnej. Istnieje również możliwość wyboru bezklamkowego sposobu otwierania drzwi – za pomocą czytnika linii papilarnych, przycisku w pochwycie, przycisku w ościeżnicy.

Data dodania: 04.12.2013