Wiosna to najpiękniejszy, ale także najbardziej pracowity okres w ogrodzie. W zaplanowaniu wymarzonej przydomowej aranżacji pomoże autorska aplikacja Libet Inspiracje – darmowy program do projektowania ogrodów.

Aplikacja Libet Inspiracje to doskonały sposób na sprawdzenie, jak konkretne produkty mogą prezentować się w ogrodach, na tarasach, podjazdach, placach lub w innych miejscach, którym chcemy nadać nowy wygląd. Libet Inspiracje umożliwia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do bogatej bazy propozycji zagospodarowania przestrzeni z wykorzystaniem materiałów nawierzchniowych i nie tylko.

Aplikacja bazuje na powszechnie znanych kodach QR, zamieszczonych w najnowszym katalogu Libet 2017/2018, a stopniowo udostępnianych również bezpośrednio na ekspozycjach w ogrodach wystawowych Libet Platinium. Każdy z ponad osiemdziesięciu kodów można zeskanować przy pomocy smartfona lub tabletu, uzyskując w ten sposób dostęp do galerii ze zdjęciami rozmaitych realizacji, zarówno na posesjach prywatnych, jak i w przestrzeniach publicznych.

Jak działa Libet Inspiracje?

• Pobieramy i instalujemy darmową aplikację na swoim tablecie lub smartfonie

• Skanujemy QRkod zamieszczony przy wybranym produkcie w katalogu Libet lub na ekspozycji w ogrodzie Libet Platinium

• Przeglądamy aranżacje z wykorzystaniem produktu

• Przesyłamy najciekawsze fotografie na swój adres mailowy lub przechodzimy do kolejnych galerii zdjęć z pozostałymi produktami

[PAK]

Data dodania: 08.05.2017