6 i 7 listopada w Galerii Szyb Wilson w Katowicach odbędzie się pierwszy na Śląsku Festiwal Wnętrz – impreza, na której będzie można znaleźć inspiracje do aranżacji własnych czterech kątów oraz poznać najnowsze trendy w tej dziedzinie.

Na odwiedzających I Festiwal Wnętrz na Śląsku czeka wiele atrakcji: pełna gama wyposażenia wnętrz (meble, oświetlenie, podłogi, parkiety, farby, tapety, wyposażenie łazienek, grzejniki dekoracyjne, meble kuchenne, sprzęt AGD, elementy wykończeniowe), porady architektów wnętrz oraz konkursy z cennymi nagrodami.

Do najważniejszych wydarzeń pierwszego dnia (6.11. – sobota) Festiwalu można zaliczyć: projekt ISLA POLONIA, panele o architekturze w przestrzeni miasta oraz otwarcie wystawy Grupo Aranea.

Grupo Aranea to multidyscyplinarny zespół architektów, inżynierów, znawców krajobrazu, artystów, biologów, socjologów i historyków, który powstał 12 lat temu w celu podejmowania w szerokim zakresie wyzwań architektonicznych i interwencji terenowych.

Organizatorzy zadbali, by drugiego dnia również nie zabrakło atrakcji dla zwiedzających. W niedzielę odbędzie się bowiem Dzień z Akademią Dobrze Mieszkaj pod hasłem „Dla ducha i ciała – łazienka, wnętrze wpisane w potrzeby”, a także kurs urządzania wnętrz oraz pokaz specjalny – LOFT PO POLSKU.

Bezpłatne bilety na imprezę można pobrać ze strony www.festiwalwnetrz.com.pl

Data dodania: 02.11.2010