Firma MK Systemy Kominowe organizuje konkurs, którego podstawowym celem jest nagłośnienie problemu zatruć tlenkiem węgla i skłonienie ludzi do zapobiegania tragediom spowodowanym czadem. 

Tlenek węgla (zwany także czadem) to cichy i podstępny zabójca. Co roku z jego winy traci życie kilkadziesiąt osób. Jest silnie trującym gazem, bezbarwnym i bezwonnym. Podstaje w wyniku niecałkowitego spalania wszelkich paliw, co jest spowodowane brakiem odpowiedniej ilości tleny niezbędnego do procesu spalania.

Zasady konkursu:

  1. Znajdź odpowiedź na zadanie konkursowe: Wymień co najmniej trzy działania, które uchronią Cię przed czadem
  2. Wyślij odpowiedź na adres e-mail: mkzary@niebieskiocean.pl
  3. Zostań fanem fanpage Mówimy o Kominach

Nagrody:

Autor najbardziej adekwatnej odpowiedzi otrzyma stację pogodową Conrad W232P, która nie tylko pokazuje najświeższe dane meteorologiczne, ale również umożliwia przeglądanie wybranych fotografii w cyfrowej ramce oraz czujnik czadu Kidde, który może nawet uratować życie. Autorzy trzech kolejnych odpowiedzi, które zostaną docenione przez jury otrzymają czujniki czadu Kidde.

Jury będzie brało pod uwagę poprawność odpowiedzi, jej jakość, stopień zaangażowania w znalezienie odpowiedzi na zadanie konkursowe.

Konkurs potrwa do 16 grudnia 2013 roku. Wyniki zostaną ogłoszone do końca br. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją REGULAMINU.

Konkurs został objęty Patronatem Medialnym redakcji: Fachowy Instalator, Świat Kominków, ogrzewnictwo.pl oraz kominki.org.

Data dodania: 04.11.2013