Marka Noti po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty kolekcję do małych mieszkań. Kolekcja „Easy” autorstwa pracowni Wierszyłłowski i Projektanci to meble dla ludzi młodych do ich pierwszego własnego mieszkania.

Marka dotychczas kojarzona z meblami wypoczynkowymi do wyposażenia salonów wprowadza kolekcję mebli modułowych – łączącą elementy tapicerowane i skrzyniowe  i dającą możliwości aranżacji bardzo funkcjonalnych wnętrz o niewielkiej powierzchni. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są jednocześnie bardziej przystępne cenowo niż klasyczne projekty marki Noti. Występują w dedykowanej kolekcji tkanin, dobranych tak, by było można je ze sobą dowolnie łączyć. Kolekcja powstała z myślą o młodych użytkownikach posiadających najczęściej niewielkie mieszkania.

Meble można rozbudowywać o kolejne elementy, co pomaga rozłożyć koszty zakupu wyposażenia własnego „eM” w czasie. „Easy” to kolekcja o neutralnej, ponadczasowej i prostej formie, dzięki czemu dobrze wpisze się we wnętrza o różnym charakterze, z możliwością łatwej zmiany i uzupełnieniem o dodatkowe elementy. To meble doskonale dopasowane do potrzeb każdej rodziny – z dużą ilością schowków na przechowywanie niezbędnych rzeczy.

Nad funkcjonalnością nowej kolekcji pracowała marka Noti, projektant Mikołaj Wierszyłłowski i studenci wrocławskiej ASP

Meble będą dostępne w salonach Noti we wrześniu.

Data dodania: 18.06.2014