Nowy i ulepszony dwuskładnikowy lakier PALLMANN PALL–X 98, zostaje wprowadzony na rynek w wersji GOLD. Jednym z jego atutów jest jeszcze mniejsza zawartość lotnych związków organicznych.

Nowa odsłona produktu jest przede wszystkim bardziej ekologiczna. W przypadku PALL-X-98 GOLD zawartość lotnych związków organicznych wynosi mniej niż 5%, natomiast porównywalne produkty zawierają do 15% szkodliwych rozpuszczalników.

Lakier charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenia mechaniczne i chemiczne. Posiada także atest trudnopalności wydawany przez TUV Nord. Dzięki temu sprawdzi się zarówno w intensywnie użytkowanych obiektach takich jak szkoły czy biura, jak i w mieszkaniach prywatnych. Lakier może zostać również wykorzystany w salach sportowych.

PALL-X 98 GOLD może być stosowany na nowe podłogi oraz na te poddawane renowacji. Można go również użyć do pierwszego lakierowania nowo instalowanych podłóg, które są już fabrycznie wykończone lakierem.

Zgodnie z zaleceniami producenta, PALL-X 98 GOLD po wymieszaniu składników powinno się pozostawić na 20 minut. Ten czas pozwoli na osiągnięcie najlepszych parametrów rozlewności oraz zapewni dobrą optykę powierzchni.

Nowy produkt jest dostępny w wersji matowej, półmatowej oraz w połysku.

[RAK]

Data dodania: 11.12.2015