Firma Kopp oferuje swoim klientom nową kolekcję szklanych drzwi reliefowych, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Drzwi wykonane są z reliefowego, hartowanego szkła o grubości 8 mm odpornego na uszkodzenia i spełniającego wszelkie normy bezpieczeństwa. Każdy wzór występuje w wersji jedno- i dwuskrzydłowej, a także przesuwnej oraz giętej o specjalnie wyprofilowanej tafli szkła. Zastosowana obróbka termiczna umożliwia powstawanie na jej powierzchni dowolnego dekoracyjnego wzoru. Dzięki artystycznej technice stapiania, szkło przekształca się w płaskorzeźbę, która ozdobi każde wnętrze.

Standardowe wymiary tafli szklanych:

– 717 x 2017 mm – drzwi „70”

– 817 x 2017 mm – drzwi „80”

– 917 x 2017 mm – drzwi „90”

Dostępne są również drzwi i przeszklenia w wymiarach niestandardowych, także w wersji giętej – o specjalnie wyprofilowanej tafli szkła (maksymalny wymiar pojedynczej tafli 1200 x 3250 mm).

Kopp oferuje również ościeżnice do drzwi szklanych regulowane lub stałe, wykonane z płyty MDF fornirowane lub malowane, w wersji matowej lub z połyskiem na dowolny kolor z palety RAL. Cena: od 1829 zł za skrzydło drzwiowe. Każdy wzór dostępny jest w dowolnym kolorze.

Data dodania: 05.05.2014