Firma Pallmann, renomowany producent kompleksowych systemów do układania, renowacji oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, z dumą ogłasza drugą edycję mistrzostw świata w sztuce układania podłóg drewnianych. Międzynarodowy konkurs Magic Oil Wood Floor World Cup ma na celu wyznaczenie standardów perfekcyjnego wykonawstwa poprzez wybór najwybitniejszych projektów podłóg drewnianych, wykonanych przy zastosowaniu wyrobów z linii Magic Oil.

Firma Pallmann przeprowadziła pierwszą edycję mistrzostw świata w układaniu podłóg drewnianych w czerwcu 2020 roku. W tym niezwykłym konkursie, zatytułowanym Pall-X 96 Wood Floor World Cup, rywalizowało 18 zespołów różnej narodowości. W sumie przedstawiono 84 fascynujące projekty drewnianych podłóg, wykonane z użyciem wytrzymałego lakieru Pall-X 96. Po imponującym sukcesie pierwszej edycji międzynarodowego konkursu, druga oficjalnie rozpoczęła się 14 września bieżącego roku. W tym sezonie, doświadczeni parkieciarze korzystają z olejów z serii Magic Oil.

pallmann magic oil

Powstaną “magiczne” projekty podłóg drewnianych!

W ramach konkursu Magic Oil Wood Floor World Cup, wykonawcy podłóg drewnianych z całego świata mają możliwość rywalizacji oraz prezentacji efektów swojej pracy na międzynarodowej scenie. Profesjonaliści mogą przedstawiać zarówno realizacje zakończone, nie starsze niż 24 miesiące temu, jak i projekty nadal w trakcie realizacji, które planują ukończyć w najbliższych miesiącach. Jedynym warunkiem koniecznym jest wykorzystanie co najmniej jednego produktu z linii Magic Oil.

Wykonawca zgłaszający projekt automatycznie staje się członkiem reprezentacji narodowej swojego kraju. Termin przesyłania projektów upływa 30 kwietnia 2024 roku. Wszystkie zgłoszone do konkursu prace będą następnie oceniane przez międzynarodowe jury ekspertów, według przejrzystych kryteriów, takich jak poziom umiejętności, perfekcyjność wykonania geometrii przestrzeni oraz zgodność z wymogami zrównoważonego rozwoju. Zwycięska reprezentacja krajowa zostanie zaproszona na oficjalne wydarzenie team-buildingowe w swoim kraju.

Doskonała wartość dodana

Poprzez konkurs Wood Floor World Cup, firma Pallmann dąży nie tylko do promocji linii Magic Oil, lecz przede wszystkim do wyróżnienia wybitnych profesjonalistów w sztuce parkieciarstwa i ich niezrównanych umiejętności. Inicjatywa ta otwiera dla nich drzwi do konkurencji z najlepszymi profesjonalistami z branży na świecie, możliwości wymiany pomysłów, a także nawiązywania nowych kontaktów. Ważnym aspektem udziału w konkursie jest także efekt promocyjny, wynikający z prezentacji zgłaszanych prac przez międzynarodowe kanały komunikacji firmy Pallmann.

Więcej informacji na temat Magic Oil Wood Floor World Cup oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.woodfloorworldcup.com.

Data dodania: 27.09.2023