Prêt-à-Porter, Stone Flowers, Vivid Colours, White Magic, Geometric Game i Elegant Stripes – to nazwy sześciu nowych kolekcji płytek marki Opoczno. Wyróżniają się nowoczesnymi wzorami, które pasują do łazienek w niemal każdym stylu.

W kolekcji Prêt-à-Porter Opoczno proponuje ponadczasowe zestawienie bieli i czerni. Najciekawszym elementem kolekcji jest kwiatowa kompozycja, wykonana w technologii druku cyfrowego na szkle.

 

Opoczno, Prêt-à-Porter

Stone Flowers to jasne płytki w odcieniach beżu, które imitują kamień. W dekorach znajdziemy delikatny motyw kwiatów. Uzupełnieniem kolekcji są przecierane, beżowo-szare płytki z interesującą strukturą.

 

Opoczno, Stone Flowers

Miłośnicy koloru powinni zainteresować się kolekcją Vivid Colours. Znajdziemy w niej płytki w odcieniach bieli, niebieskiego, miętowego i fioletowego.

 

Opoczno, Vivid Colours

Kolekcja White Magic powinna natomiast przypaść do gustu miłośnikom jasnych, klasycznych wnętrz. Płytki dostępne są w różnorodnych fakturach, które charakteryzują się innym stopniem połysku i efektem odbicia światła.

 

Opoczno, White Magic

Inspirowana kamieniem naturalnym kolekcja Geometric Game, pozwala na uzyskanie efektu głębi i ciekawej gry światłem. Kluczową jest tutaj struktura „squares”, przypominająca przestrzenne orgiami.

 

Opoczno, Geometric Game

Ostatnia kolekcja z nowej gamy produktów marki Opoczno to Elegant Stripes. Wyróżnia się pojawiającym się zarówno na płytkach bazowych, jak i strukturalnych motywem poziomych pasów, które mogą optycznie poszerzyć pomieszczenie.

Data dodania: 23.09.2014