Firma Agnella, producent dywanów i wykładzin podłogowych, poszerzyła ofertę o kolekcję dywanów ECO. Jest ona odpowiedzią na nieustające zainteresowanie konsumentów wzornictwem nawiązującym w swojej formie i kolorystyce do natury.

Stonowane odcienie, proste, a jednocześnie eleganckie wzory to główne cechy ekologicznej kolekcji dywanów marki Agnella. Wpisuje się ona doskonale w aktualną modę na wyposażenie wnętrz zgodnie z rytmem natury. Wzory w kolekcji ECO występują w dwóch paletach kolorystycznych: w tonacjach ziemi oraz w nowoczesnych szarościach, bielach oraz odcieniach pereł.

Desenie, które pokrywają dywany z kolekcji ECO są bardzo zróżnicowane. Wśród nich można znaleźć proste, geometryczne kształty w układach gładkich lub melanżowanych, a także motywy florystyczne, nawiązujące do natury. Pomimo dużego zróżnicowania wzornictwa i kolorystki, dywany z kolekcji ECO zostały tak zaprojektowane, aby komponowały się z każdym wnętrzem.

Dywany Eco wytwarzane są z przędz syntetycznych. Stanowią przytulny akcent w każdym mieszkaniu dzięki podwyższonej do 13 mm perełkowej okrywie runowej, która zapewnia im miękkość oraz puszystość. Ponadto są to pokrycia łatwe w czyszczeniu, odporne na zabrudzenia oraz dobrze wytłumiające dźwięki w pomieszczeniach. Warto wiedzieć także, że posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

Data dodania: 13.08.2013