7 i 8 października w Warszawie odbędzie się Konferencja „Kreatywne Biuro 2010” organizowana przez magazyn OFFICE & FACILITY. Dwudniowe seminarium skierowane jest do Office managerów, Real state managerów, pracowników administracji, a także do architektów i projektantów biur.

Podczas tego spotkania uczestnicy poznają sekrety projektowania biur firmy Google, dowiedzą się jak stworzyć doskonałe biuro, jakie są najnowsze trendy w tej dziedzinie i jakie innowacyjne technologie warto zastosować, a także jak zaprojektować idealne biuro przy użyciu minimalnych nakładów finansowych.

W Konferencji wezmą udział uznani w świecie projektanci – Stefan Camenzind ze Szwajcarii oraz John Worthington i Jeremy Myerson z Wielkiej Brytanii.

Jeremy Myerson jest profesorem Royal College of Art i dyrektorem Helen Hamlyn Centre. Projektuje wnętrza z myślą o poprawie jakości życia. W ostatnich latach skupił się zwłaszcza na projektowaniu przestrzeni biurowych.

Stefan Camenzind to architekt, który zaprojektował Google Engineering Hub w Zurichu. Zdobył wiele nagród, w tym RIBA, tytuł Młodego Architekta Roku oraz Międzynarodową Nagrodę Designu. Tworzy przestrzenie zindywidualizowane, które odzwierciedlają ludzkie osobowości.

John Worthington natomiast jest współzałożycielem DEGW oraz dyrektorem Academy of Urbanism  i przewodniczącym Rady Miasta Dublin ds. zagospodarowania przestrzeni. Jego zainteresowania są multidyscyplinarne i oscylują między projektowaniem, a briefingiem, ze szczególnym naciskiem na projektowanie miejskie.

Wszystkie wykłady w języku angielskim będą tłumaczone.

W trakcie Konferencji odbędą się także kreatywne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak powinno wyglądać biuro przyszłości oraz w jaki sposób je stworzyć.

 

Data dodania: 01.10.2010