CAD_TERMA to konkurs na najciekawszy projekt wnętrza opracowany z wykorzystaniem produktów firmy Terma Technologie. Laureat głównej nagrody otrzyma 6000 złotych.

Konkurs adresowany jest do architektów i indywidualnych projektantów wnętrz, a także do pracowni architektonicznych. Każdy z uczestników otrzyma wzornik kolorów specjalnych Terma Technologie Sp. z o. o. oraz 10-procentowy kupon rabatowy na zakup programu Cad Decor.

Uczestnicy konkursu mogą projektować dowolne wnętrza z wykorzystaniem produktów organizatora konkursu. Zgłoszony projekt musi zawierać przynajmniej jeden produkt tego producenta. Projekt powinien mieć format JPG i ważyć maksymalnie 5 MB. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie trzy prace. Opis projektu jest dowolny i nie powinien przekraczać 500 znaków.

Zwycięzca otrzyma 6000 złotych, nagrodą za zajęcie drugiego miejsca jest natomiast dowolny, wybrany przez laureata grzejnik/i o wartości do 3000 złotych oraz program Cad Decor wraz z bibliotekami produktów Terma Technologie. Trzecie miejsce zostanie uhonorowane dowolnie wybranym grzejnikiem (lub grzejnikami) o wartości do 1500 złotych oraz programem Cad Decor wraz z bibliotekami.

Nagrodami dodatkowymi są: pięć grzałek KTX4 ze złączem śrubowym w kolorze silver oraz pięć grzałek REG 3.0.

Konkurs trwa od 3.11.2010 do 31.01.2011 roku.

Data dodania: 08.11.2010