Polski producent płytek ceramicznych i gresów wprowadza na rynek nowe kolekcje płytek w formacie 30×30 cm z oryginalnym wzornictwem – Lovely Patchwork. Połączenie designu tradycyjnych kafli ceramicznych i nowoczesna kolorystyka będą doskonałym pomysłem na połączenie ze sobą różnych stylów.

Ponadczasowa i nowoczesna kolorystyka przedstawionych płytek – odcienie bieli, czerni i szarości – sprawia, że z łatwością można łączyć je z różnymi kolorami i strukturami, tworząc niesamowite aranżacje. Koncept Lovely Patchwork posiada siedem kolekcji płytek w różnorodnej stylistyce. Z łatwością odnajdziemy tu  ciekawe, geometryczne desenie, pałacowe ornamenty, ale również delikatne połączenia i klasyczne, mocne wzory. Zjawiskowo sprawdzą się nie tylko w domowych wnętrzach, ale też doskonale wpiszą się w aranżację kawiarni czy lokalnych manufaktur.

Autorka kolekcji i Product Manager Opoczno Monika Serwa mówi, że kolekcje Lovely Patchwork powstały z myślą o tym, by dawać radość poprzez niepowtarzalne wzory płytek i swobodę ich aranżacji. Podkreśla też, że projektowanie wnętrz z użyciem płytek z nowych kolekcji jest pełne możliwości i mogą one stać się elementem łączącym stylistycznie całe mieszkanie.

Kolekcja Lovely Patchwork Clover Mirage to kwintesencja stylu vintage. Wyróżnia go prosty wzór czarnych koniczyn, regularnie przeplatających się w strukturze siatki. Płytki te będą doskonałą bazą do aranżacji w konwencji black&white. Zestawione z barwami burgundu lub butelkowej zieleni, nadadzą wnętrzu szyku.

Wzór kolekcji Patchwork Scandi Style bazuje na bardzo popularnym motywie dla stylu skandynawskiego – motyw rombów. Grafika wzoru jest subtelna, łącząca odcienie szarości i bieli. Doskonale będą prezentować się w zestawieniu z motywem naturalnego, jasnego drewna oraz motywem białego kamienia. Dodając do takiej aranżacji roślinnych dodatków i rattanowych elementów można stworzyć przestrzeń w stylu boho.

Opoczno

Patchwork Geometric Flower to kolekcja o lekkim i żywym wzornictwie, która ożywi i ociepli wnętrze. Kolorystyka utrzymana jest w barwach złamanego błękitu, bieli i szarości. Motywem jest znów romb, zatem płytki te idealnie wpasują się w styl skandynawski. Naturalne dodatki sprawią, że wnętrze będzie “żywe” i estetyczne.

Z kolei wzór kolekcji Patchwork Maestro jest klasyczny i spokojny. Oryginalne czarno-białe wstęgi układają się w ażurowy wzór wokół delikatnych rozet, dzięki czemu uzyskana została głębia wzoru. Płytki te w zestawieniu z klasycznymi barwami i materiałami naturalnymi stworzą wnętrze nowoczesne i ponadczasowe.

Patchwork Eternity łączy pałacowy szyk z nowoczesnym designem. Wzornictwo opiera się na dwóch głównych motywach. Płytki te zgrabnie połączą się z wnętrzem w nowoczesnej aranżacji w barwach intensywnego granatu.

Opoczno

Z myślą o osobach, które potrzebują odrobinę fantazji, stworzona została kolekcja Patchwork Sentima, której czarno-biała grafika będzie punktem wyjścia do aranżacji stylowego wnętrza. Subtelny, ale jednocześnie ekspresyjny wzór doskonale odnajdą się w stylu softloftowym.

Kolekcję Patchwork Tetris wyróżnia geometryczna grafika rysowana cienką, czarną kreską. Powierzchnia płytek pokryta jest kwadratami uzupełnionymi pomysłową kompozycją cienkich linii. Geometryczny wzór i monochromatyczna kolorystyka komponują się z kolorami barw ziemi, naturalnym drewnem i rattanem. Takie połączenia są praktyczne i ponadczasowe.

Najnowsze kolekcje Opoczno zachwycają także instagramerów. Ewa Cendrowska, autorka instagramowego profilu “Tak dużo i tak ładnie” otwarcie mówi, że urzekły ją wzorzyste grafiki płytek. Idealnie zbalansowane wzory doskonale sprawdzają się przy łączeniu różnych styli.

Opoczno Tetris

Kolekcje Opoczno Lovely Patchwork zaskakują wzorami, które są nieoczywiste, a jednocześnie w odpowiednio zaaranżowanym wnętrzu potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze. Płytki od Opoczno pozwalają zaaranżować przestrzeń tak, by cieszyć się każdą chwilą w stworzonym przez siebie wnętrzu.

Data dodania: 28.05.2022