Na styczniowych Międzynarodowych Targach Budownictwa 2011 nie może zabraknąć inspiracji i wiedzy na temat najnowszych trendów w zakresie wykańczania podłóg. Firmy z branży zaprezentują pełną gamę wzorów, innowacji i najświeższych technologii dostępnych na rynku. Reaktywowany zostanie także Salon Parkietów.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wraz ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy zorganizują podczas BUDMY 2011 ekspozycję specjalną – Salon Parkietów, który będzie można odwiedzić w hali 6A.

W Salonie Parkietów można będzie znaleźć podłogi, listwy, chemię, akcesoria, narzędzia itp.

SPP zorganizuje także zawody o tytuł Parkieciarskiej Stolicy Polski, w których wezmą udział reprezentacje parkieciarzy 10-12 miast-regionów. W ramach tej imprezy odbędą się także zawody w układaniu parkietu gotowego na czas.

Nie zabraknie także branżowych warsztatów, konferencji i seminariów.

Podłogi to nie tylko drewno, dlatego podczas BUDMY będzie można zobaczyć także inne bardzo często stosowane materiały wykończeniowe – w ramach ekspozycji ceramiki budowlanej i kamień w budownictwie.

ZAWODY „PARKIECIARSKA STOLICA POLSKI”

Paw. 6A (Antresola)

12 – 13. 01. 2011

Zawody reprezentacji parkieciarzy 10-12 regionów/miast Polski o Puchar PARKIECIARSKIEJ STOLICY POLSKI. Podczas dwudniowych zmagań uczestnicy konkursu układają fragment posadzki o powierzchni 1 mkw. Jury ocenia prace i wyłania zwycięzców.

SEMINARIUM

Nowoczesne parkieciarstwo: projektowanie, technologia, wykonawstwo

TERMIN: 12. 01. 2011 (środa) godz. 11.00 – 12.30

KONFERENCJA

Perspektywy i problemy branży parkieciarskiej w Polsce

 TERMIN: 12. 01. 2011 (czwartek) godz. 13.00 – 14.30

 Z przyjemnością informujemy, że portal myfloor.pl objął Salon Parkietów patronatem medialnym.

Data dodania: 22.12.2010