Kolekcja Marena Live to podłogi laminowane Wineo dostępne w jasnej kolorystyce i różnych strukturach. W skład tej kolekcji wchodzi aż 12 nowoczesnych dekorów inspirowanych pięknem drewna.

Linia Marena Live daje możliwość wyboru nie tylko kolorystyki i struktury (piłowanej lub jedwabisto-matowej), ale również formy – pełnej deski lub deski podwójnej. Na szczególną uwagę zasługuje pięć wzorów o nazwach Salt Oak, Pepper Oak, Swedish Pine, White Oak i Miracle White. Wyposażone zostały one w 4-stronną V-fugę, dzięki której podłoga laminowana nabiera jeszcze bardziej autentycznego wyglądu.

Ponadto, do każdego dekoru dopasowana jest odpowiednia listwa o tym samym wzorze. Dzięki zastosowaniu płyty nośnej Aqua-Protect® oraz impregnacji krawędzi, panele są zabezpieczone przed pęcznieniem i mogą być montowane w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci. Panele podłogowe z linii Marena Live mają podwyższony stopień odporności na ścieranie (klasa AC4). Osiągnięto go stosując wytrzymałą warstwę wierzchnią z żywicy melaminowanej. Podłogi przystosowane są do krzeseł na kółkach, nadają się do zastosowania na ogrzewaniu podłogowym, są odporne na plamy. Panele z kolekcji Marena Live marki Wineo dostępne są w wymiarach 1288x192x8 mm.

[PAU]

Data dodania: 30.09.2015