Ceramika Paradyż wprowadziła do oferty sześć nowych kolekcji płytek ceramicznych. Inspirowane naturą Grace, Mistysand, Modern, Moonlight, Motivo oraz Taiga.

Kolekcję Grace charakteryzuje delikatna kolorystyka bieli i szarości – Bianco i Grys. W ramach serii dostępne są również dekory w kształcie plastra miodu.

Ceramika Paradyż

Płytki Mistysand występują w dwóch stonowanych kolorach – Crema oraz Beige. Charakteryzuje je błyszcząca powierzchnia i piaskowa tekstura. Nowością jest kształt mozaiki – arabeska w formacie 30×60 cm.

Ceramika Paradyż

Kolekcja Modern to niewielkie płytki w kształcie oktagonów o matowej powierzchni i delikatnej strukturze, bazujące na czerni i bieli.

Ceramika Paradyż

Romby i jodełki o nietypowych wymiarach 29,5×29,5 cm oraz 9,8×19,8 cm, stworzone w odcieniach błyszczącej bieli to nowa kolekcja Moonlight.

Ceramika Paradyż

Płytki Motivo o uniwersalnym formacie w kolorach bieli i szarości – Crema, Grys oraz Silver posiadają dodatkowo efekt optyczny, uzyskany za pomocą kombinacji tuszów: błyszczących, matowych i reakcyjnych.

Ceramika Paradyż

Kolekcja Taiga opiera się na naturalnych odcieniach drewna i roślinności, ale są to również grafitowe płytki z teksturą omszałego drewna czy błyszczące płytki bazowe w jasnej kolorystyce Ivory oraz Silver.

Ceramika Paradyż

[NS]

Data dodania: 17.07.2018