Do oferty Domu Korkowego dołączyły podłogi Vinylcomfort marki Wicanders. Podłogi Vinylcomfort to dwie kolekcje Home i Commercial – podłogi do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.

Kolekcja Home to propozycja dziesięciu, a kolekcja Commercial ośmiu wzorów. W obu liniach występują modele odwzorowujące naturalne drewno i kamień, o matowej i tłoczonej strukturze.

Podłogi Vinylcomfort pokryte zostały wysokiej jakości winylem odpornym na ścieranie i zarysowania. Dzięki dwóm warstwom mocno sprasowanego korka (powyżej i poniżej płyty nośnej z HDF) podłogi są ciche. Korek tłumi wszelkie dźwięki dobiegające z innych kondygnacji oraz obniża poziom hałasu wewnątrz mieszkania.

Montaż podłóg Vinylcomfort jest bardzo szybki i prosty dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc. Podłogi nie wymagają kleju ani skomplikowanych przygotowań podłoża. Nie ma potrzeby rozścielania osobnego podkładu podpodłogowego. Powierzchnię winylu można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy ją odkurzać i co jakiś czas przemywać szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

Podłogi Vinylcomfort to propozycją zarówno do współczesnych mieszkań i domów jak i do pomieszczeń publicznych. Ich główną zaletą jest trwałość. Gwarancja dla podłóg do mieszkania kolekcji Home to 15 lat i 25 lat dla kolekcji Commercial. W przypadku pomieszczeń komercyjnych gwarancja wynosi: 5 lat dla kolekcji Home i 15 lat dla kolekcji Commercial.

Data dodania: 26.03.2012