Firma Uzin, właściciel marki Pallmann, ogłasza konkurs dla posiadaczy drewnianej podłogi bądź planujących jej zakup lub renowację. Na amatorów naturalnych desek, którzy  do 31 sierpnia 2014 roku odpowiedzą na konkursowe pytania czekają cenne nagrody.

Drewniana podłoga jest bez wątpienia ozdobą każdego wnętrza. Musi być więc wytrzymała i funkcjonalna. O jej ostatecznym wyglądzie świadczy zarówno gatunek wykorzystanego drewna, jak i jego wykończenie. Preparaty takie jak olej czy wosk podkreślą jego naturalny wygląd. Z kolei odpowiednie środki do pielęgnacji pomagają utrzymać podłogę w doskonałej formie. Firma Uzin, właściciel marki Pallmann przygotował konkurs dla miłośników naturalnego drewna.

Aby wziąć w nim udział wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1. Udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Gdybyś nie miał(a) ograniczeń, jakiego koloru byłaby Twoja podłoga drewniana i dlaczego właśnie takiego? (maksymalnie 1500 znaków)

2. Wskazać nazwę jednego ze środków do pielęgnacji podłóg lakierowanych marki Pallmann (znajdziecie je na stronie www.pallmann.pl)

3. Przesłać odpowiedzi na adres: konkurs@uzin-utz.com

Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają cenne nagrody ufundowane przez markę Pallmann, które pozwolą cieszyć się piękną i zadbaną podłogą przez lata:

Miejsce I

olejo-wosk PALLMANN MAGIC OIL 2K COLOR – który wystarczy na wykończenie 50 m2 podłogi – to kombinacja olejowo-woskowa przeznaczona do impregnacji i uszlachetniania podłóg drewnianych. Dzięki nowej generacji pigmentów produkt zapewnia intensywne wybarwienie przy zachowaniu rysunku drewna.

Miejsce II

środek do pielęgnacji PALLMANN MAGIC OIL CARE 5l – preparat do pierwszej konserwacji oraz bieżącej pielęgnacji podłóg drewnianych impregnowanych dwuskładnikowym olejem Pallmann Magic 2K. Tworzy na powierzchni cienki film chroniący przed zabrudzeniami. Prawidłowo stosowany wydłuża jej żywotność.

Miejsce III

środek do pielęgnacji PALLMANN MAGIC OIL CARE 0,75 l

Laureaci zostaną wyłonieni w wyniku głosowania Komisji Konkursowej i powiadomieni o wygranej w ciągu 30 dni od daty zakończenia konkursu. Komisja będzie oceniała takie czynniki jak: poprawność odpowiedzi, jej kreatywność i estetykę tekstu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, który znajduje się na stronie www.pallman.pl

Patronat medialny nad konkursem sprawują: myfloor.pl, Ładny Dom, chemiabudowlana.info, budowa.org i budownictwo.org.

Data dodania: 01.07.2014